Život podle Měsíce

Měsíc má na nás, naše zdraví a mysl větší vliv, než se nám zdá. Budeme-li mu pečlivě naslouchat a dáme na zkušenosti našich předků, můžeme žít v poklidné harmonii s přírodou a cítit se dobře.   

Znamení Berana

V těchto dnech míváme sklony k unáhlenosti a děláváme zbytečně ukvapená rozhodnutí. Proto dochází k častějším nehodám a úrazům. Proto se v těchto dnes zklidněme a buďme opatrnější.

Je dobré věnovat se zušlechťování a odpočinku, zajděme na masáž, kosmetiku, nehty.

Znamení Býka

Protože jsou býci konzervativní , je potřeba dát si v těchto dnech pozor na rozhodnutí, kterých bychom později mohli litovat. To co v tomto období podnikneme, mívá delšího trvání. Promyšlením našich činů uchráníme naši mysl před zbytečným stresem.

Věnujme se v těchto dnech naší pleti, dopřejme si péči o pleť, masáže, koupele a dávejme si pozor před nachlazením.

Znamení Blíženců

V měsíci ve znamení Blíženec panuje větší duševní aktivita a tak snadno v myšlenkách a úvahách skáčeme od jedné k druhé. Je dobré přemýšlet o našich budoucích krocích.

I tomto měsíci bychom měli dávat pozor na nachlazení a věnovat se relaxaci, cvičení a masážím zad a paží.

Znamení Raka

Měsíc má v tomto měsíci největší vliv a my můžeme být přecitlivělí, což může vést k depresivním náladám a ke zranitelnosti. Proto je třeba se zklidnit a dopřát si koupele a odpočinek. Vhodné jsou i detoxikační kúry a postní dny.

Znamení Lva

Tento měsíc je skvělý pro nové nápady a projev naší tvůrčí osobnosti. I přesto, že se jedná o období skvělé pro schůzky s přáteli, není dobré požívat alkohol. Cvičme tak, abychom podpořili krevní oběh. Měsíc lva bychom se měli věnovat našim vlasům.

Znamení Panny

V tomto období máme větší smysl pro detail a pečlivost a to by se mělo projev i na naší péči o naše tělo. Je dobré dopřávat si dietní dny. Dejme přednost lehčí stravě a neměli bychom konzumovat nic tučného a těžkého.

Znamení vah

Měli bychom se vyvarovat napjatým situacím a konfliktům. A dát si pozor na zdraví, především na ledviny a čímž souvisí dodržování pitného režimu.

Znamení Štíra

V období nadvlády štíra musíme dávat pozor na prochladnutí reprodukčních orgánů a močového měchýře. Relax, odpočinek a masáže bychom neměli opomínat.

Znamení Střelce

Znamení Střelce se nese v duchu lehkomyslnosti a touze po zábavě, dobrodružství a užívání si. Je dobré věnovat pozornost masáží nohou, jejich posilování a pedikúře.

Znamení Kozoroha

V centru našeho zájmu je práce a dodržování pravidel a disciplíny. Spolu s tím je spojený pesimismus a nespokojenost. Je důležité věnovat se nejen duševní očistě, ale i hloubkovému čištění pleti, peelingu a péči o nehty.

Znamení Vodnáře

Přeje novým nápadům a plánům do budoucna. Zároveň toužíme po prožití něčeho vzrušujícího a originálního. Přesto bychom se měli věnovat péči o nohy a vlasy a vyhýbat se přílišné fyzické zátěží.

Znamení Ryb

V tomto období jsme sensitivní, soucitní a chápaví, máme sklony k iluzím a depresím. Měli bychom se však věnovat především sami sobě. Neměli bychom popíjet alkohol a můžeme vyzkoušet reflexní terapii a relaxační cvičení.

 

Sandra Špačková

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>