Zhubněte rychle, ale zdravě

Máte nadváhu a snažíte se už nějaký ten pátek neúspěšně shodit přebytečná kila? Stále se vám nedaří? Pokud vaše váha ohrožuje vaše zdraví, je na čase opravdu zhubnout a konečně začít žít plnohodnotný život bez omezení.

Je samozřejmě nesmysl přestat jíst a začít hladovět. Jíst se musí, otázkou však zůstává, co a jak často. S odpovědí na tuto otázku přišli lékaři, kteří ve známém univerzitním městě Cambridge vynalezli dietu a pojmenovali po tomto městě – Cambridge dieta.

Tito lékaři přišli na světlo světa s takovými principy diety, díky kterým se lidem podaří zbavit nadváhy v krátkém časovém horizontu a které navíc budou mít kladný vliv na zdraví. Není tedy vyloučeno, že se již toto léto budete moct beze studu koupat u vody s přáteli.

Dieta funguje na principu nízkoenergetického příjmu potravin, proto po celou dobu diety nekonzumujete nic jiného než instatní koktejly, teplé polévky a výživné tyčinky. Jedná se o instatní potraviny vyvinuté jen pro tuto dietu a zajištující vyvážený denní příjem vitamínů, bílkovin, vlákniny, sacharidů, tuků a stopových prvků. Vašemu tělu tak nebude nic chybět a nebudete nijak strádat.

Princip spočívá v podstatě jen v tom, že váš energetický příjem bude nižší než jeho výdej. Speciální instatní potraviny navíc obsahují jen malé množství sacharidů a protože jich tak tělo bude mít nedostatek, začne uložené zásoby spalovat. Kila tak začnou rychle mizet a vy se můžete každý den těšit z pohledu na váhu, kdy pokaždé uvidíte nižší číslo.

Láká vás možnost zhubnout až 10 kgza měsíc? Přečtěte si více informací. Kompletní výhody a nevýhody cambride diety naleznete zde.

Cambridge dieta je rozdělena do pěti etap a v každé budete přijímat určité množství kalorií, to se v každé další etapě navýší, až dosáhnete konečného příjmu 1500 kalorií. Vybírat můžete z mnoha různých příchutí, denní příjem je omezen na tři pokrmy.

Protože při této dietě dochází k vylučování zadržované vody, je potřeba dbát na pitný režim. Nejvhodnější je pití vody, čaje, ale vyloučené není ani malé množství kávy.

Avšak pozor, tato dieta není určena široké veřejnosti, nýbrž jen lidem, jejichž BMI převyšuje hodnotu 25. Výpočet BMI je velice jednoduchý, stačí vaši váhu vydělit výškou v metrech na druhou.

Nezapomeňte, že zdraví máte jen jedno, tak už neváhejte a zhubněte pomocí Cambridge diety.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>