Nechte si poradit se zdravým jídelníčkem

Cítíte se slabí, ospalí a bez energie? Přestaňte to svádět na počasí venku a začněte hledat chybu ve svém stravování. Vyzkoušejte nový jídelníček, který Vám dodá tolik potřebnou energii. Jenže, kdo má neustále vymýšlet, co bude následující den jíst, říkáte si?

Pokud s tímto máte problém, ale zdravé stravování myslíte vážně, pak se obraťte na Systém asistovaného hubnutí. Namítáte, že hubnout nepotřebujete? Nevadí. Základem tohoto Systému je naučit své klienty správně se stravovat, vybírat a kombinovat vhodné potraviny a konzumovat je pravidelně. Sytém asistovaného hubnutí  je založen na komunikaci s klientem. Po celou dobu budete vedeni odborníky, kterými jsou registrovaní diplomovaní nutriční terapeuti. A kdykoli se na ně budete moci obrátit.

Osobní zdravé jídelníčky, které zde získáte, Vám nejen řeknou přesnou porci, kterou podle svého osobního energetického rámce máte sníst, ale také Vás vedou správnou skladbou surovin k tomu, abyste věděli, jak si jídelníčky nadále sestavovat.

Byť hubnout nepotřebujete, je k tomu, abyste tuto životosprávu dodrželi, potřeba velké množství síly a přesvědčení. Poradci Vám spolu s poradenstvím poskytnou potřebnou psychologickou podporu, abyste tento úkol nevzdali.

Jídelníček Vám bude zpracován na míru a samozřejmě se do něj zapracovávají Vaše oblíbené pokrmy tak, abyste si vyzkoušeli, jak je v běžném životě máte kompenzovat.

Kromě toho, že nové stravování Vám může pomoct s redukcí váhy, dopomůže Vám i vrátit vychýlené hodnoty krevního obrazu do normálu a Vy už u lékaře nebudete poslouchat, že musíte docílit snížení cholesterolu. Díky zdravému stravování se zlepší Váš zdravotní stav a Vy si již nebudete připadat unavení a bez energie. Díky energii, se kterou je spojena i dobrá nálada, začnete být aktivnější, budete mít více pohybu a možná objevíte nové krásy života okolo Vás.

 

Zdroj: www.asistovane-hubnuti.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>