Zázračná detoxikace

Česká republika je na prvním místě na světě v rakovině tlustého střeva. Ve střevech člověka středního věku najdete v průměru 1,5  až 8 kg nestrávených zbytků potravy. Ty jsou mimořádně toxické a jsou původcem velké řady chronických a degenerativních nemocí.

Stará moudrost praví, že zdraví začíná v tlustém střevě. Tenké i tlusté střevo jsou mimořádně důležité orgány. Bez nich bychom nemohli vstřebávat potravu, kterou tělo stráví a rozloží, a nemohli bychom vylučovat zplodiny a odpadní látky, které při procesu zpracování potravy vznikají.

Vstřebávání látek probíhá přes stěny žaludku a tenkého střeva. Odtud se buněčné palivo, výživné, stavební a ostatní látky dostávají do krve. Ta je roznáší do všech buněk organismu. Tlusté střevo je naopak zodpovědné za vylučování – odpadní látky z žaludku, tenkého střeva a lymfatického systému jsou v tlustém střevě zbaveny vody a následně vyloučeny stolicí. Střeva dospělého člověka jsou asi 7 metrů dlouhá, z toho přes 5 metrů tvoří tenké střevo a asi 1,5 metru střevo tlusté.

Stěny střev by měly být čisté, aby trávení a vylučování mohlo probíhat bezchybně. Jenže…většina z nás má střevní stěny potažené slizkou hmotou, která se nazývá mukózní plak. Je tvořený zbytky potravy, hlenem, lepkem a dalšími odpadními produkty. Mukózní plak doslova “zalepí” střevní stěny, tedy jejich jednotlivé buňky, a střeva nemůžou správně plnit svoji funkci. Průměrná střeva západního člověka obsahují asi 1,5-10 kg tohoto mukózního plaku! Je-li zanesené tenké střevo, nemůže organismus dobře vstřebávat všechny potřebné látky. Pokud máte zanesené tlusté střevo, nejste schopni se zbavovat odpadu, který vaše tělo vyprodukuje. V těle se hromadí jedy a jejich účinky se dříve či později opět projeví ve formě nemoci.

Problém mukózního plaku spočívá v tom, že pomocí běžné peristaltiky (pohybu střev) se jej tělo neumí zbavit. Plak zůstává přilepený na stěnách střev. Je tedy potřeba jej nejprve uvolnit, aby jej tělo mohlo vyloučit.

Je zřejmé a různými vědeckými studiemi potvrzené, že špatná funkce tlustého střeva má vliv prakticky na celý organismus. Většina z nás je vystavena vlivům, které způsobují postupné zanášení střev. Většina z nás tyto vlivy nijak neomezuje ani nereguluje. Většina z nás konzumuje v nadměrném množství potraviny, které organismus zanáší. S přibývajícími léty se stav našich střev zhoršuje a zhoršuje. A dokonce i ti, kteří se po letech nestřídmého života vydali cestou zdravé výživy, mají střeva zanesená a dokud je neočistí, nánosů se těžko zbaví.

Detoxikace a očista střev je prvním krokem k celkovému tělesnému zdraví a k léčbě všech civilizačních (chronických, degenerativních) nemocí. Nebudou-li fungovat střeva, můžete zkoušet jakékoliv ozdravné procedury, ty však nebudou fungovat vůbec, nebo jen ve velmi omezené míře. Dokonalá očista střev pomohla mnoha lidem vyléčit “neléčitelné” nemoci, mezi něž patří například:

 • výrazného zlepšení stavu u vlhké formy makulární degenerace (medicína ji považuje za nevyléčitelnou), za 6 týdnů se otok na sítnici zmenšil o více než 50% a po 3 měsících byla nemoc vyléčena
 • zlepšení zrakové ostrosti o několik řádků na zrakové tabuli
 • chronické rýmy a angíny
 • zhubnutí až o 10,5 kg za jeden měsíc (běžně 2-4 kg)
 • vyléčení těžkého exému na rukou za 2 týdny (za 3 předchozí roky exém nevyléčilo 6 kožních lékařů)
 • bolesti kloubů
 • vymizení vyrážky u oka
 • výrazného zlepšení spánku
 • snížení vysokého krevního tlaku
 • zmizely stavy chronické únavy
 • získání energie a síly
 • potřeba méně spánku
 • výrazného zlepšení psychiky a nálady
 • zlepšení partnerských vztahů (zprostředkované díky lepší psychice)
 • a také zlepšení hlasového rozsahu nejméně o půl stupnice…

Chcete-li se zbavit svých dlouhodobých, chronických a degenerativních nemocí a problémů, začněte kompletní detoxikací střev a trávicího traktu. Bude to první zastávka na cestě za Vaším zdravím.

Více informací o detoxikaci

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>