Festival Evolution, místo zasvěcené zdravému životnímu stylu

Třetí zářijový víkend si ve svém diáři rezervujte pro návštěvu Festivalu Evolution, který se bude tradičně konat na Výstavišti v Praze Holešovicích. Těšit se můžete na vše, co souvisí se zdravým životním stylem.

Během dvou dnů se na festivalu představí více než 250 vystavovatelů, u kterých můžete výhodně nakoupit kvalitní potraviny, BIO produkty, zdravou výživu, ekologickou drogerii, ale také přírodní kosmetiku nebo potřeby pro děti. To vše za výhodnější festivalové ceny. Zároveň si můžete být jistí, že nekoupíte zajíce v pytli. Výhodou festivalu je totiž to, že vše můžete přímo na místě otestovat, ochutnat, vyzkoušet. Také zde jistě objevíte celou řadu výrobků a produktů, o kterých jste doposud neslyšeli nebo po kterých jste pokukovali, ale zatím jste neměli možnost si je vyzkoušet.

evo_20192

Velký zájem už na jarním festivalu byl o ekologické výrobky. Není se ani čemu divit. Ekologie je totiž velkým tématem, o kterém se hodně mluví a čím dál více lidí si uvědomuje, že jsou věci, před kterými již nelze zavírat oči.  Na festivalu tak seženete nejen prostředky do domácnosti, které jsou šetrné k životnímu prostředí, ale také láhve na pití nebo hrníčky na kávu nebo čaj z biologicky rozložitelného materiálu, které můžete vyměnit za ty jednorázové. 

Cesta ke zdraví

Velký prostor dostane na festivalu zdravá výživa, na přednáškách se bude hovořit o přínosech a rizicích různých výživových směrů, dojde na tradiční přírodní medicínu, nebudou chybět poradny pro zdraví, stejně jako babské rady a tipy na bylinky, které prospívají našemu zdraví. Na festivalu vystoupí i Milan Schirlo, kromě nabídky medicinálních hub se můžete těšit i na přednášku o tom, jak naše strava, emoce, spánek, fyzická aktivita ovlivňují to, jak se cítíme a jakým nemocem otevíráme dveře do svého života.

Lékař Jan Vojáček, který se zabývá funkční medicínou, promluví na festivalu o tom, co ovlivňuje naši váhu a tvar postavy, kterou rozhodně doporučujeme si nenechat ujít v případě, že se snažíte neustále hubnout, ale nedaří se vám to. Jan Vojáček vám totiž poskytne úplně nový pohled na vaše potíže.

V rámci programové části vystoupí okolo 120 osobností z řad lektorů, učitelů, ale i „praktiků“. Připraveny jsou workshopy, ukázkové lekce i kurzy vaření. Na přednáškách se dozvíte, co dělat, abyste si udrželi nejen fyzické, ale i duševní zdraví. V sekci věnované osobnímu rozvoji vám odborníci poradí, jak můžete na sobě pracovat. Naučíte se techniky práce s tělem a vědomím, které vám mohou pomoci aktivovat svůj talent. Stejně tak se naučíte bránit se stresu. 

evo_2019_0970

Abyste se cítili dobře, je důležité nezapomínat také na pohyb. Právě proto můžete na festivalu navštívit zdarma ukázkové lekce cvičení a vyzkoušet si na vlastní kůži jógu, taiči nebo si zkusit meditační cvičení.

Festival pro celou rodinu

Festival Evolution je určen všem bez rozdílu věku, proto s sebou vezměte i děti, pro které je připraven zajímavý program, stejně jako hlídací koutek. Rodiče s nejmenšími dětmi zase mohou využít prostor pro přebalení a nakrmení. Doporučujeme nevynechat ani food zónu, kde si pochutná opravdu každý – od veganů, vegetariánů, vyznavačů bezlepkového stravování, tak těch, kteří upřednostňují „klasiku“.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz. 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>