Aloe – kudy teče, tudy léčí

Čekají nás sychravé dny a naše tělo bude muset začít nečasu venku odolávat. Abychom si posílili imunitu a předešli tak onemocnění, je potřeba žít o něco zdravěji.

Je jasné, že v chladném počasí nebudete mít tolik chuť na zeleninové saláty a ovocné bomby. Mnohem snadněji než jídelníček lze upravit pitný režim. Před kávou, černým čajem a slazenými džusy dejte přednost pramenité vodě, tak vyloučíte z těla velké množství toxinů. Bohužel ale změna pitného režimu případně i jídelníčku nebude k posílení imunity stačit. Abyste se zbavili problémů se zažíváním, kožních problémů a hlavně předešli onemocnění, pijte Aloe vera.

aloe

strong>Aloe vera obsahuje více než 200 biologicky aktivních látek a je tak skvělým pomocníkem při střevních a zažívacích obtížích, působí přímo na epiteliální výstelku střev a hladké svalstvo, zkracuje dobu tráveniny ve střevě.

Účinné látky v Aloe vera také pomáhají při pálení žáhy, při nechutenství a při chorobách jater. Má pozitivní vliv především na úpravu pH v trávicím traktu. Nezanedbatelnou funkcí uplatňující se při detoxikaci organismu je silná antioxidační aktivita, která sama působí jako antioxidant a chrání tím náš organismus.

Aby byla Aloe vera 100% funkční, je nutné užívání 100% Aloe vera.

Jak poznat kvalitní Aloe vera?

Kvalita Aloe vera je definována obsahem polysacharidů, které jsou náročné na stabilitu při technologickém zpracování listů z aloe a z účinných látek v ní obsažených, a které mají vliv na stimulaci imunitních a detoxikačních pochodů v těle. Kvalita suroviny Aloe vera je závislá na způsobu pěstování a především na způsobu zpracování surové rostliny a poznáte ji podle udělených certifikátů pro ekologické zemědělství, metodu zpracování extraktu nebo přímo podle podrobného certifikátu analýzy použité suroviny.

Po nákupu tekuté Aloe vera možná budete překvapeni tekutou konzistencí tohoto gelu. To je však v pořádku! Pokud se k vám dostane do rukou Aloe vera gel, který je husté konzistence, bude jeho gelovitost s největší pravděpodobností způsobena umělým zahušťováním.

Aloe vera vám rozhodně prospěje, ale abyste zbytečně neutráceli peníze za nekvalitní výrobky, ověřte si před nákupem předkládaná fakta a pokud zjistíte, že vám prodejce není schopen předložit certifikaci kvality a původu suroviny nebo nemá pro svá tvrzení dohledatelná data, buďte obezřetní a důvěřujte certifikované kvalitě.

foto: endriqstudio, pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>