Zapojte se do českého fitness programu – zdarma a na živou hudbu

Česko se konečně dočkalo vlastního a naprosto unikátního fitness programu. Profesionální lektoři a influenceři natočili 4týdenní program, ve kterém cvičí na živou hudbu. FITFAB Strong, který si klade za cíl naučit lidi cvičit doma v obýváku s radostí, je dostupný na internetu od konce roku 2017, a to zcela zdarma.   

Od té doby vznikla v létě 2018 jednodušší verze FITFAB Light, která je zaměřená na klidnější posilování možné zvládnout v letních vedrech nebo pro úplné začátečníky.

FITFAB Strong je originální v tom, že je to první profesionálně vytvořený program v češtině, natočený na 4 kamery a doprovázený živou hudbou DJe s bubeníkem. FITFAB Strong se natáčel v holešovické Továrně, která dodala celému programu originální nádech a jednotlivá videa tak nejsou jen dřina, ale i pěkná podívaná.

fitfabstrong

„Chtěli jsme vytvořit něco naprosto unikátního a ukázat lidem, že i ty nejlepší věci v životě mohou být zadarmo. Dali jsme dohromady tým sportovců a fitness influencerů, kteří do toho šli s nadšením a chtějí lidi zvednout z gauče a rozhýbat je. Naším cílem je rozhýbat celou republiku a ukázat lidem, že cvičení může být i zábavné a hlavně dostupné každému. Já osobně jsem si tím splnila svůj životní sen,“ prozradila Andy Pavelcová, autorka projektu a čerstvě vystudovaná právnička.

Program FITFAB Strong se skládá z 6 různých videí, zaměřených na jednotlivé části těla, která se podle plánu cvičení opakují. Na výběr jsou dvě varianty obtížnosti, na své si tak přijde začátečník i pokročilý sportovec. V programu se střídají lekce posilovací, kardio, při kterých se každý zapotí, části protahovací a dokonce i taneční.

Na programu se podíleli známí fitness influenceři jako David Pártl, Aneta Synková, Michaela Mrázková, Andrea Mokrejšová, nechyběla ani známá běžecká dvojice Running2. Sama autorka projektu je fitness blogerka, která se snaží psát blog Fit & Fabulous jinak než je běžné blogy – odborněji, upřímně a užitečně.

Podívejte se na trailer projektu:

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Niky napsal:

    Doporučuju! Zatím jsem zkoušela cvičit jógu, a cítila jsem pak každičký sval. Na to, že jsem cvičila z domova super!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>