Světová autorita v oblasti zdravého životního stylu u nás

Deepak Chopra, světová autorita v oblasti zdravého životního stylu, spirituality a osobního rozvoje povede poprvé v Praze 15. 5. 2014 ve Velkém sále Lucerny přednášku na téma „Budoucnost zdravého a úspěšného života“.

Deepak Chopra je uznávaný lékař, lektor, spisovatel a respektovaný odborník na holistický přístup k léčení. Napsal více než 75 knih, které byly přeloženy do 35 jazyků, a jejichž celosvětový náklad přesáhl 20 milionů výtisků. Deník New York Times označil 21 Choprových knih za bestsellery v oblasti beletrie a literatury faktu. Time Magazine vybral Deepaka Chopru za jednoho ze 100 největších hrdinů a postav století a označil jej za “básníka a proroka alternativní medicíny”.

Na své přednášce představí geniální kombinaci vlastního osobního rozvoje i otevření cest a možností pro více naplněný, šťastnější a zdravější život. Tématem bude nový přístup k holistickému pohledu na zdraví, který se zaměřuje na to, co nám schází – fyzicky, psychicky i spirituálně. Základním pilířem našeho zdraví je podle Chopry propojení mysli a těla a péče o jejich rovnováhu. Návštěvníkům Lucerny poskytne návod, jak mohou dosáhnout fyzického uzdravení i emocionální svobody a zjistit, že je v možnostech každého člověka žít obohacující, sebevědomý a plnohodnotný život. Lékař se dotkne různých problem moderní doby, ať už jde o nadváhu, stránutí organism či různé psychické problem. Dr. Chopra vytvořil vlastní filosofii léčení, která propojuje tradiční východní léčitelské umění s tím nejlepším, co nabízí západní medicína.

Úspěch v životě podle Chopry neznamená pouhé dosažení materiálních statků, představuje duchovní cestu, kterou se musíme vydat. Existuje východisko pro každý problém, ať už se jedná o ztrátu zaměstnání, finanční problémy, problémy ve vztazích, zdravotní problémy nebo duchovní dilemata.

Vstupenky jsou v prodeji na www.vstupenkov.cz.

Více informací na www.deepakchopra.cz.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>