Soutěžte o knihu Zdravá střeva, zdravý život

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: c) přírodní vědy.

Výherci se stali: Simona H., Radek B. a Jindřiška Š.. Gratulujeme! 

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Je vláknina skutečně tak zdravá? Měli bychom se zříci kravského mléka a lepku? Které potraviny zatěžují zdraví? Kde děláme v dobré víře největší chyby? Jak je to s geneticky modifikovanými potravinami či potravinovými doplňky? Do jaké míry závisí naše zdraví a imunita na dobře fungujících střevech? Odpovědi na tyto i mnohé další otázky najdete v této knížce.

Autor, zkušený a úspěšný terapeut zabývající se celostní medicínou, v ní srozumitelně objasňuje, jak nerovnováha ve střevech souvisí s kožními nemocemi, chronickými bolestmi, alergiemi a mnoha dalšími zdravotními potížemi. Stav našich střev přitom ovlivňuje nejen naše zdraví, imunitu či fyzickou kondici, ale také na to, zda jsme šťastní, naše nálady a pocity. Kniha poutavě popisuje chemické procesy v těle, ukazuje, co se děje s potravou v jednotlivých fázích trávení, a dokazuje, že v lidském těle neexistuje téměř žádný proces, který by přímo či nepřímo nesouvisel s našimi střevy. Odhaluje zažité stravovací omyly a nabízí přirozená a šetrná, avšak účinná řešení.

Vše je pouze otázkou dobré vůle a zároveň tím nejsnazším a nejlevnějším, co pro své zdraví můžeme udělat.

VYHRAJTE S PORTÁLEM JAK-ŽÍT-ZDRAVĚ.CZ JEDNU ZE TŘÍ KNIH!

Jak se můžete stát výhercem? Správně odpovězte na soutěžní otázku:

Jakou školu autor knihy Joachim Bernd Vollmer vystudoval? zdrava streva_zdravy zivot
A) medicínu
B) filosofii
C) přírodní vědy

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 18. do. 24. 8. 2016.

Nápovědu naleznete ZDE.

Výhru získá 50., 100. a 150. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni e-mailem. Výhra bude výhercům po dohodě zaslána poštou nebo předána osobně.

Pravidla soutěže.

Výhru do soutěže poskytlo nakladatelství Grada Publishing, a. s.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>