Soutěžte o knihu Zdravá střeva, zdravý život

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: c) přírodní vědy.

Výherci se stali: Simona H., Radek B. a Jindřiška Š.. Gratulujeme! 

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Je vláknina skutečně tak zdravá? Měli bychom se zříci kravského mléka a lepku? Které potraviny zatěžují zdraví? Kde děláme v dobré víře největší chyby? Jak je to s geneticky modifikovanými potravinami či potravinovými doplňky? Do jaké míry závisí naše zdraví a imunita na dobře fungujících střevech? Odpovědi na tyto i mnohé další otázky najdete v této knížce.

Autor, zkušený a úspěšný terapeut zabývající se celostní medicínou, v ní srozumitelně objasňuje, jak nerovnováha ve střevech souvisí s kožními nemocemi, chronickými bolestmi, alergiemi a mnoha dalšími zdravotními potížemi. Stav našich střev přitom ovlivňuje nejen naše zdraví, imunitu či fyzickou kondici, ale také na to, zda jsme šťastní, naše nálady a pocity. Kniha poutavě popisuje chemické procesy v těle, ukazuje, co se děje s potravou v jednotlivých fázích trávení, a dokazuje, že v lidském těle neexistuje téměř žádný proces, který by přímo či nepřímo nesouvisel s našimi střevy. Odhaluje zažité stravovací omyly a nabízí přirozená a šetrná, avšak účinná řešení.

Vše je pouze otázkou dobré vůle a zároveň tím nejsnazším a nejlevnějším, co pro své zdraví můžeme udělat.

VYHRAJTE S PORTÁLEM JAK-ŽÍT-ZDRAVĚ.CZ JEDNU ZE TŘÍ KNIH!

Jak se můžete stát výhercem? Správně odpovězte na soutěžní otázku:

Jakou školu autor knihy Joachim Bernd Vollmer vystudoval? zdrava streva_zdravy zivot
A) medicínu
B) filosofii
C) přírodní vědy

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 18. do. 24. 8. 2016.

Nápovědu naleznete ZDE.

Výhru získá 50., 100. a 150. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni e-mailem. Výhra bude výhercům po dohodě zaslána poštou nebo předána osobně.

Pravidla soutěže.

Výhru do soutěže poskytlo nakladatelství Grada Publishing, a. s.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>