Přijďte si povídat s autorkou knih Síla myšlenky I.-IV.

Spisovatelka Antonie Krzemieňová byla po létech léčby postavena před rozhodnutí. Má být co dva roky na operačním sále a v mezidobí užívat prášky proti bolesti? Nebo existuje jiná možnost a lze se vyvarovat závislosti na lécích? Protože první varianta pro ni nepřipadala v úvahu, nezbylo, než hledat. Roky studia a poznávání přinesly své ovoce a autorka vydala mnoho zajímavých knih.

Nyní máte mnoho příležitostí setkat se s ní osobně a diskutovat o mnohých tématech. Připravili jsme pro vás seznam, kde paní Krzemieňová bude přednášet.

Ve dnech 14-15.9. se v královehradeckém Adalbertinu uskuteční 3. Festival o všem, co posiluje zdraví, duši i ducha a přináší harmonii v uspěchané téma.

Téma v dnešní době zasluhuje mnoho pozornosti a zájem o něj jeví stále širší veřejnost. Spisovatelka vystoupí na festivalu v sobotu od 12:00 na téma: Jakým způsobem ovlivňuje naše myšlení fungování a zdraví našeho těla?

Městská knihovna v Praze na Mariánském náměstí pořádá v úterý 17.9. od 17:00 besedu na téma Tělo napoví aneb Psychosomatika a psychohygiena. Budou se řešit otázky, jak myšlenky a emoce ovlivňují naše zdraví? Z mají naše myšlenky opravdu vliv na fyzické tělo? Jakou roli hrají emoce a náš způsob vnímání prožitého či očekávaného? apod.  Besedu vede sama autorka Antonie Krzemieňová

Další přednášky autorka plánuje i v Ostravě ve dnech 27.-28.9. . V říjnu se pak můžeme v Praze těšit na besedu s tématem: Miluj svůj život.

 

Sandra Špačková

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>