Power plate – jak zhubnout pomocí vibrací

Power plate je revoluční metodu v hubnutí, která v současnosti přitahuje pozornost svou nenáročností z hlediska času i pozitivy, které nám nabízí. Vedle snížení obvodu pasu nebo lýtek, tak můžeme dosáhnout třeba i lepší kondice nebo pleti. Jak to probíhá? To, můžeme zdarma vyzkoušet ve fitness Brno.

Power plate Brno patří k novinkám v hubnutí, které kloubí metodu, jak se zbavit přebytečných kilogramů, power plate totiž není jen o hubnutí, ale i o rehabilitaci a celkovém ozdravění našeho těla. Výhodou je, že cvičení se může věnovat kdokoliv, bez ohledu na věk nebo aktuální stupeň kondice.

Trénink probíhá rychle, nemusíme se bát vyčerpávajících hodin namáhavého cvičení, které stejně ne vždy přinesou odpovídající výsledky. Navíc, a co je důležité, nejsou při tomto typu tréninku zatěžovány klouby, což ocení především starší generace, ale i profesionální sportovci.

A v čem se skrývá tajemství této metody, o níž se ve fitness kuloárech v současnosti hovoří jako o jednom z nejžhavějších trendů na poli fitness? Tajemství je skryto ve vibracích, přesněji řečeno v trojrozměrných vibracích, které jsou vysílány při cvičení do svalů, a tím zajišťují kýžené účinky cvičení.

Fitness pro ženy Brno nám tak díky metodě power plate nabízí čtyři základní mety, kterých můžeme dosáhnout. Podaří se nám v krátkém čase redukovat hmotnost a dostat se do kondice, zvýšit svalovou sílu, zmírnit příznaky celulitidy a také předcházet preventivně pádům u starších osob, protože vibrace aktivují stahy potřebných svalů a zvyšují pohyblivost.

Tak co nezkusíte to také? :-)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>