Kvalitní koloběžky pro dospělé

Málo kdo ví, že koloběžkám je více než sto let. První prototypy koloběžky se těm dnešním moc nepodobaly. Bylo to jen pár stlučených prken s pofidérními kolečky, které neposkytovali ani zdaleka tak pohodlnou jízdu jako ty dnešní. Také koloběžka není už jen dětskou zábavou, ale v poslední době se dopředu dostávají i koloběžky pro dospělé.

Vyrazit s koloběžkou na výlet tak může celá rodina. Děti i dospělí. Koloběžky pro dospělé jsou přizpůsobené většímu váhovému zatížení a vyššímu vzrůstu uživatelů. Přesto je jízda na nich také velká zábava.

Koloběžky pro dospělé jsou výborné sportovní pomůcky. Sice vám může přijít, že nenápadný a opakující se pohyb tolik nepomáhá, ale opak je pravdou. Jízda na koloběžce udržuje celé tělo v dobré kondici. Pohyb jako takový má také prokazatelně výborný vliv na lidskou psychiku, takže se z jízdy na koloběžce nejspíše budete vracet nejen procvičení, ale také spokojenější.

kolobezka pro dospele

Barvy a specifikace koloběžek

Dokonce i koloběžky pro dospělé jsou k dostání v mnoha barevných variantách, ze kterých si vybere opravdu každý. V nabídce jsou modely červené, zelené, modré, bíle či černé. Zajímavé jsou také varianty růžovo-relená a černo-bílá.

Koloběžky pro dospělé mají ve výbavě velká nafukovací kola. Je to z důvodu, že koloběžky s velkými koly dobře zvládají i horší terén.

kolobezka s velkymi koly

Další zajímavou kategorií jsou freestyle koloběžky, které jsou typické svou masivnější konstrukcí, menšími kolečky a výrazně vyšší odolnosti. Freestyle koloběžky jsou určené pro jízdu na „U“ rampách a podobných v podobných parcích. Pokud jste milovník triků, koloběžka může být netradiční prostředek.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>