Alergie na roztoče aneb „O alternativách zdravého a bezpečného spánku“

Patříte-li k těm, které sužuje alergie na roztoče, pak si přečtěte následující článek. Protiroztočové povlaky polštářů a přikrývek s velmi hustě tkanou vazbou tvoří základ vybavení protialergického lůžka. Základ, který mnohdy představuje pro osobu trpící nepříjemnou alergií na roztoče první opravdovou úlevu.

Garancí kvality produktu vhodného pro osoby, jež trápí alergie na roztoče, je označení produktu certifikátem NOMITE. Jedná se o certifikát Evropské Down & Feather asociace (EDFA), jež označuje výrobek vhodný pro jedince, které sužuje alergie na roztoče. Protiroztočové povlaky polštářů a přikrývek označené tímto mezinárodním certifikátem představují skutečnou funkčnost a kýžený protialergický efekt. Výplně musí splňovat přísné hygienické požadavky a protiroztočové povlaky musejí být vyrobeny z kvalitních přízí s velmi vysokou hustotou tkaní, čímž je výrazně omezena možnost vnikání prachových roztočů.

Obchod Bio4Bed jako výhradní dovozce prestižní holandské zn. Yumeko přichází na český trh s revoluční novinkou přinášející řešení těm, které alergie na roztoče sužuje. Jako první v ČR nabízí

BIO přikrývky, které mají protiroztočové povlaky a BIO polštáře, které mají protiroztočové povlaky. Základ přikrývek tvoří protiroztočové povlaky s hustě tkanou vazbou s certifikací NOMITE, která přichází v té nejčistší možné podobě – v BIO kvalitě. Protiroztočové povlaky BIO polštářů a BIO přikrývek zn. Yumeko jsou vyrobeny ze 100% biobavlny. Navíc samozřejmě taktéž BIO certifikované, a to biotextilním certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard), ztvrzující organický původ.

BIO přikrývky a BIO polštáře zn. Yumeko mají protiroztočové povlaky hustě tkané, ze 100% biobavlny, s mezinárodní certifikací NOMITE označující výrobek vhodný pro osoby, které trápí alergie na roztoče.

Výplně BIO polštářů  a BIO přikrývek tvoří 3 druhy výplní:

  • 100% biovlna, pocházející od ovcí z ekologického chovu z Francie. Čistá, organická vlna – biovlna – obsahuje přírodní lanolin (vlněný vosk), který má antialergenní účinky. Tyto účinky ještě podporuje hustě tkaná vazba potahu s certifikací NOMITE. Roztoči tak u vás nemají šanci.
  • 100% eticky odpovědného peří. Varianta pro ty, kteří se nechtějí vzdát výhod peří, přinášíme výplně z eticky odpovědného peří bílých holandských kachen, které nebyly škubány zaživa, jež v kombinaci s hustě tkanou vazbou potahu s certifikací NOMITE vytváří pevnou bariéru proti rotočům a péřovou přikrývku či polštář si mohou dopřát i ty, jež alergie na roztoče sužuje.
  • 100% rostlinný kapok. Poslední a pro alergie na roztoče nejlepší volbou představuje výplň z tropického 100% kapoku, který je přirozeně hypoalergenní a je ze sortimentu BIO polštářů pro ty, které alergie sužuje, tou nejlepší volbou.

BIO přikrývky  jsou v nabídce v několika variantách vhodných pro všechna roční období – na horká léta, třeskuté zimy nebo mírné jarní či podzimní období. BIO polštáře jsou též v několika variantách – měkké, střední, pevné a extra pevné – jak má kdo v oblibě.

Přejeme sladké, ničím (a nikým) nerušené sny…

Zdroj: www.bio4bed.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>