5 výměn, které tělo uvítá

Jestli chcete vypadat pořád super a mít skvělou postavičku, je možná na čase ve vašem jídelníčku něco změnit. Zkuste přelstít vaše chutě!

 

Výměna první: Fazole za brambory

Milujete bramborový salát? Aby taky ne, je přece tak úžasný… A k těm kuřecím řízkům nemá rozhodně chybu! K řízkům se bezpochyby hodí, ale jestli chcete vypadat trochu k světu, tak se s ním neládujte pokaždé, když přijdete do restaurace. Zkuste někdy raději fazolový salát a na ten bramborový s řízky zapomeňte! Jen to s ním zase moc nepřehánějte, abyste se na osudovém rande moc nenadnášela.

 

Výměna druhá: Kuře se zeleninou za hamburger

To známe všechny, sendviče jsou si chutné, po obědě jsme za chvíli, ale co se týče kalorií, tak lítáme pěkně vysoko. Raději si dejte tortillu s kuřecím masem a vaše tělo si bude libovat.

 

Výměna třetí: Vodová zmrzka za smetanovou

Zmrzlinu si můžete dopřát, ale nemusíte do sebe cpát zrovna tu smetanovou, která má mega kalorií. Osvěžit se a pochutnat si můžete jistě i na ovocném vodovém nanuku. Rozhodně se nebudete cítit tolik přecpaná!

 

Výměna čtvrtá: Ledově svěží čaj za kolu

Dámy, jestli toužíte dostat nějaké to kilčo dolů, tak se vykašlete na popíjení koly. Vůbec se s ní nezahazujte! Jedna plechovka koly obsahuje 139 kcal a35 gcukru, uznejte samy, tohle se do vašeho dietního plánu vůbec nehodí! Sáhněte raději po ledovém čaji, který obsahuje pouze 90 kcal a20 gcukru.

 

Výměna pátá: Vínečko bílé za pivečko

Dvě deci vína si můžete bez nějakých výčitek svědomí dopřát klidně každý den. Ještě lépe uděláte, když si dáte vinný střik. Horší už je to ale s tím pivem. Dokonale nakyne vaši postavu. Pitím piva nezhubnete.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>