3 tipy, co vyzkoušet na podzimním veletrhu BIOSTYL-ECOWORLD

Desítky vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu a výživy, to je další ročník veletrhu BIOSTYL-ECOWORLD. Uskuteční se ve dnech 17. až 20. října 2019 v areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA a přinese zajímavé novinky.

Mezinárodní veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL-ECOWORLD se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech odehraje v souběhu s veletrhy FOR TOYS, FOR GAMES a FOR BABIES. Představí ekologicky šetrné výrobky, nabídky a tipy na aktivní trávení volného času, relaxaci a vylepšení zdravotní kondice, nejnovější environmentální trendy týkající se bezodpadového hospodaření, ochrany životního prostředí nebo produktů pro vícenásobné využití. Z této pestré náplně jsme vybrali hned tři novinky, které rozhodně stojí za vyzkoušení.

biostyl

Zázrak oil pulling – olej na čištění zubů

Chcete-li si vyzkoušet čistit zuby jinak, vyhledejte na veletrhu stánek společnosti RIGANA. Ta má v nabídce přírodní zubní pasty a oleje. Mlgání, jak se oil pulling nazývá česky, je prastará ajurvédská metoda, která využívá schopnost rostlinného oleje navázat toxiny z dutiny ústní. Olej převalujete v ústech po dobu až 20 minut, třeba klidně během sprchování. Důležité je olej vyplivnout, nikoliv spolknout. Společně s ním byste totiž spolkli všechny ty toxiny, kterých se chcete pomocí oil pullingu zbavit. Ajurvéda vnímá lidské tělo holisticky, takže když věnujete péči důkladné očistě ústní dutiny, přispíváte k očistě celého těla. 

Cvrčci plní proteinu

Proč do 10 let budou cvrčci běžnou součástí stravy? Protože jsou stejně kvalitním zdrojem bílkovin jako maso. O mnohdy překvapivých benefitech jedení hmyzu se můžete dozvědět více v expozici společnosti SENS FOODS CZ, které navíc připravila pro prvních 50 návštěvníků každý den veletrhu dárek v podobě tyčinky SENS s cvrččí moukou.

Důkaz místo slibů

Partner veletrhu – značka EMPOWER SUPPLEMENTS přináší na český trh již několik let ty nejkvalitnější zelené superpotraviny a doplňky stravy. Od ostatních se odlišuje tím, že každá šarže produktů ES je testována v ČR, kontrole podléhá množství těžkých kovů a mikrobiologie a u vybraných surovin jsou prováděny také analýzy pesticidů, mykotoxinů a dalších látek. Přijďte vyzkoušet jejich novinky. Když si pospíšíte a budete mezi první stovkou návštěvníků každý den veletrhu, dostanete na ochutnání zelený ječmen nebo bio konopná semínka.

Na veletrhu BIOSTYL-ECOWORLD vás čeká ještě mnohem víc. Chybět nebude ani bohatý doprovodný program. Sledujte více na webových stránkách akce www.biostyl.cz. 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>